Přepis limbického otisku

aktuální termíny

23. 2. 2020 – LIBEREC (Studio Šanti, Moskevská 27/14), začátek v 16h) – fb událost zde
29. 5. 2020 – LIBEREC (Studio Šanti, Moskevská 27/14), začátek v 17h)

Co Vás čeká?

Chtěla jsem tu psát formality o tom, že Přepis limbického otisku je vedená transformační meditace, která má sílu změnit váš život. Chtěla jsem tu citovat moudrou a velmi inspirativní ženu, autorku této meditace Elenu Tonetti-Vladimirovou

Několikrát jsem začala, napsala pár odstavců moudrých vět a zase je smazala. Ne, „Limbik“ (Přepis limbického otisku) se nedá popsat, musí se zažít.

Není o slovech, je o emocích. Emocích, které tak často blokují náš skutečný život. Brání nám, abychom žili svůj plný potenciál. Jsme plní všemožných „co když“, „kdyby“, až pak“ … Znáte je?

Pojďme se společně na chvíli zastavit, nadechnout a vydechnout … podívat se do sebe, jak často držím sama sebe zpátky? Kdy si nedovolím projevit se tak, jak zrovna v tu chvíli chci? Kolikrát za den si říkám „co by na to řekli … (kdo, doplňte sami)? Nebo jenom takové to nenápadné „to se nedělá“, „na to už jsem stará“, „ to já bych nemohla“. A v jakých situacích upřednostním někoho druhého před sebou?

Dalo by se pokračovat, ale proč? To všichni známe, to už není potřeba.

Raději se znovu nadechněte a podívejte se na situaci, na ten pocit, kdy vás nic nedrží zpátky, kdy jste sami pro sebe ten nedůležitější člověk na planetě Zemi, který má vždy a ve všem před všemi přednost.

Co cítíte, když si představíte, že můžete úplně cokoliv?

A o tom přesně „Limbik“ je. O tom, že MŮŽU. O tom, že můj život může být přesně takový, jaký ho já chci tady a teď mít. A za chvíli může být zase úplně jiný. Zažívám jaké to je, když se plně postavím za svůj život jako jeho tvůrce. Známým situacím přidávám nové emoce. Vtiskávám si vědomí, že cokoliv je mém životě je možné a ani nemusím vědět co a proč a jak. Že stačí cítit, že takhle je to pro mě to naprosto v pořádku.
Tyto kvality vnímání a tvoření vlastní reality, které si poprvé zažijeme v bezpečném prostředí vedené meditace si poté odneseme domů, do svého každodenního života a s trochou praxe se mohou stát naší každodenností.

Takže ….

  • Chcete se každé (nebo skoro každé) ráno probouzet a těšit se na nový den?
  • Chcete večer usínat spokojení?
  • Toužíte žít život podle sebe a ne podle druhých?
  • Nemáte úplně dobré vzpomínky a dětství, školu, rodiče, učitele, vychovatele a chcete to změnit?
  • Přešlapujete na místě a máte strach se pohnout?
  • Chcete v životě změnu?

 

Těším se na Vás 🙂

 

Máte-li dotazy?  Napište mi.

Chtěli byste zažít Přepis limbického otisku, nebo jiný z mých programů ve svém městě, se svou skupinou? Napište mi. Moc ráda přijedu za vámi.