Individuální setkání – Čas pro vás

Čas rezervovaný a na míru připravený právě pro vás.

Domluvte si individuální setkání podle vašich potřeb, napište mi.
(při rezervaci napište do poznámky preferovaný čas setkání, jeho délku a specifikujte téma, techniku apod.)


 

Jsou chvíle, kdy každý z nás potřebuje čas pro sebe. Někdy nám stačí si na chvíli sednout, dát si kávu, jít si zaběhat, zatančit si, přečíst si oblíbenou knihu … nebo jen tak být.

Někdy ale potřebujeme víc. Třeba potřebujeme někoho, kdo nás vyslechne, pomůže nám uspořádat myšlenky. Nebo o sebe chceme nechat pečovat, nechat se hýčkat vědomým dotekem, masáží. A jindy se toho na nás valí už tolik, že potřebujeme změnit postoj, náhled … opustit nefunkční vzorce, upustit emoce, které nás zavalují … požádat o pomoc a nechat si pomoci

Znáte to?

Nebo se dokonce nacházíte v situaci, kdy cítíte, že zásadní změna ve vašem životě je nevyhnutelná a nechcete v tom být sami? Hledáte společníka, průvodce na takovou cestu?

Podívejte se, co nabízím, věřím, že je z čeho vybírat a pokud vás moje nabídka osloví, pojďme se potkat, rezervujte si Čas pro sebe! (do poznámky napište čas, téma a na setkání počítejte minimálně dvě hodiny v rámci časového rozsahu).

Odměna za 1 hodinu mého času je 1000,- za konzultace, Access Bars a Access Facelift, a 1500,- za BIB léčení, práci se sexualitou, intimitou, bodywork, masáže.
Celková cena může být navýšena o pronájem prostor, případně dopravu. Délka jednoho setkání se pohybuje mezi 1-3 hod. Vše je konzultováno předem.

 

 

Máte-li dotazy, můžete mi napsat, nebo se můžeme nezávazně potkat v kavárně, čajovně … takové setkání trvá do hodiny30 a jeho cena je jeden nápoj (káva, čaj, …).

Rezervujte Setkání nezávazně na stránce rezervace.

Nezávazné setkání před společnou prací vřele doporučuji. Máme při něm čas a prostor probrat vaše téma, zjistit a pocítit mám-li, a co, vám nabídnout. Takové setkání také předchází každé hlubší práci (bodywork, terapeutická práce, práce se sexualitou a intimitou …).

Těším se na setkání s vámi!