Setkání a programy

S těmito tématy je možno pracovat formou individuálních setkání, koučingu, terapií, nebo v rámci skupinového programu.

Skupinový program si můžete objednat na míru, nebo se zúčastnit organizované akce. Seznam aktuálních akcí najdete ZDE.

Radosti v každodennosti

Připadáte si jako křeček v kolečku?

Většina dnů vám uteče ani nevíte jak?

Chybí vám šťáva a radost?

Už od pondělka se těšíte na pátek?

Usínání byste nazvala pádem do kómatu?

Potřebovala byste se čas od času jen tak zastavit?

#dnes #denně #tadyateď #radost #kontakt #kažodennost #klid #rutina #praxe #opakování #spokojenost #žití #harmonie #sebepřijetí #zastavení #sebelaskavost

Malé jednoduché praxe, vedení, povídání sdílení, cvičení, postupná, ale trvalá změna v prožívání každodenního života. Propojení s vaším tělem, vašimi smysly. Pojmenování nefunkčních procesů a jejich přenastavení…

Toto všechno, a mnoho víc nabízí program Radosti Každodennosti. Můžete jím projít úplně sama, začněte programem 5+2 Setkání v těle a pak jen dál pokračujte každý den :). A nebo si můžete objednat mé provázení a pak bude program i jeho délka ušit na míru přímo vám a vašim potřebám. Pokud cítíte, že potřebujete více radosti, lehkosti a nadhledu ve svém každodenním životě …

Škola
doteku

Chybí vám dotek?

Není, kdo by vás objal, namasíroval, dotkl se?

Není vám příjemné, když se vás někdo dotýká?

Dotek partnera tak nějak vydržíte?

Často se vám stává, že se na vás druzí lepí?

Potřebujete si držet druhé od těla?

#dotek #tělo #hranice #braní #dávání #souhlas #kolosouhlasu #vztahování #kontakt #energie #ano #ne #stop #vnímání #naslouchání #napojení #já #ty #sebepřijetí #žití

Jsme bezdoteková společnost. A je to čím dál tím horší, jsou období a stavy, kdy se téměř doslova bojíme druhého člověka dotknout, aby …

Ale přitom je dotek naším primárním komunikačním nástrojem. Stačí se podívat na malé miminko, které čeho může, toho se potřebuje dotknout. Když má nějaký problém, mámina náruč ho zaručeně vyřeší. A nemusíme zůstat u miminek. Po čem touží každá z nás, když je jí smutno, když se nedaří … velice často stačí objetí blízkého člověka, kontakt, dotek.

Bezpečný dotek je o vědomí a hranicích – mých i druhého člověka. Vědomí si sebe sama, svého těla vám velice pěkně připomene program 5+2 Setkání v těle. A s vašimi hranicemi můžeme pracovat společně. Provedu vás cestou poznání, kde jste vy a kde začíná druhý člověk. Společně objevíme limity a možná i programy, které vám mohou bránit se k druhým přiblížit, nebo je nechat se přiblížit k vám. Chcete více vědomého doteku ve vašem životě?

Přepiš
svůj příběh

Postrádá váš život radost a lehkost?

Cítíte se pod tlakem všeho a všech?

Potřebujete změnu?

Jste zaseknutá a nevíte jak dál?

Hledáte sama sebe?

Všechno vás s**e?

#radost #lehkost #tlak #smutek #zmatek #programy #trauma #sebepřijetí #emoce #svoboda #rodina #sebelaskavost #zdroje #energie #život #ano #vztahování

Birth into being – metoda práce s limitujícími vzorci a traumaty, které jsou otisknuty hluboko v limbické části našeho mozku. Té části, která je zodpovědná za naše emoce a emoční prožívání. Není podstatné co se kolem nás děje, ale jak se u toho cítíme. A to samé platí o všem, co se nám dělo v minulosti. Nepamatujeme si jména, místa a detaily, ale pocity. Zcela zásadním v tomto ohledu je tzv. formativní období od početí do zhruba 3 let. Limbický otisk této doby tvoří emoční základ celého našeho života a předává se v rodině z generace na generaci. Proto je tento přístup vhodný i pro rodiče, kteří chtějí vědomě pracovat s tím, co svým dětem předávají.

Společně objevíme, pojmenujeme a přepíšeme/překódujeme vaše vzorce a traumatické zážitky. Využijeme neuroplasticity vašeho mozku a podíváte se na svůj životní příběh z jiného úhlu. Vytvoříte si nadhled a získáte jednoduché nástroje, jak si ho udržovat i v každodenním životě. Cítíte, že váš život potřebuje provětrat?

Transformační meditace

 

Meditace inspirované Elenou Tonetti Vladimirovou a její metodou Birth into Being. Pracují s emočními programy, které jsme si zcela nevědomě vytvořili zejména v ranném dětství, a pomocí jejich překódování pomáhají měnit vnímání vlastního života, těla, světa.

Léčení probíhá jemně v meditativním stavu a doznívá ještě dlouho poté.
Své změny si řídíte vy, jste režisérem svého příběhu.

Přepis limbického otisku

Podíváte se na svůj život z nové perspektivy. Projdete si ranné dětství a zrevidujete dohody a programy, které jsme v té době udělali, nebo si převzali z rodu. Posílíte ty, které vám v životě slouží a přepíšete ty, které vám život komplikují. Stanete se tvůjcem svého života.

System upgrade

Vydáte se na cestu do svého těla. Z perspektivy pozorovatele se podívate na tento unikátní systém, který je vaší manifestací ve fyzickém světě. Co všechno vaše tělo dokáže a co díky němu dokážete vy? Propojíte se s ním na rovině porozumění, harmonizace i léčení. Dáte svému tělu vědomou pozornost, která je velmi často to jediné, co naše tělo skutečně potřebuje.

Elementy

Planeta Země, náš domov. Propojíte se s ní na rovině elementů. Od ohně v jejím nejhlubším jádru až po vítr, který ovívá její nejvyšší vrcholky. Díky ní, díky této planetě, žijeme, dýchám, tvoříme, jsme. Pojďte ve svém těle naplno procítit jaké to je být její nedílnou součástí.

Ceník

Individuální setkání, osobní i online. Délka setkání 60-90 min.

1 600,-/setkání

Cena setkání obsahuje:

Osobní nebo on-line setkání o délce 60-90 min.
Zprávu “týden poté” – e-mail rekapitulující setkání s odstupem času a s dalšími souvislostmi, které mohly být v průběhu setkání zastíněny.
Komunikaci před a po setkání – domluvení termínu, fakturace apod.

Cena při dlouhodobější práci 4 500,-/3 setkání, nebo 7 000,-/5 setkání (placeno předem).

Individuální transformační meditace 1600,-/meditace.

Vedené skupinové programy, transformační meditace a programy na objednávku – cena dohodou.

Objednejte si …

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

DŮLEŽITÉ INFORMACE

1) Termíny individuálních setkání společně domluvíme v rámci přijetí a potvrzení objednávky. K vašemu tématu můžete připsat své preference a možnosti.

2) Názvy programů a návodné otázky definují oblasti/témata, ale zkušenost ukazuje, že se velice často prolínají a je dobré s tím při práci počítat.

3) Všechna osobní individuální setkání probíhají v Liberci (Olbrachtova 614). Po dohodě je možná i jiná lokalita, jiné město, … V takovém případě je však třeba počítat s přidanými náklady na cestu, případně pronájem prostor.

4) Všechny programy i transformační meditace je možné objednat jako individuální sezení nebo vedené programy pro skupiny. Mohou proběhnout samostatně, nebo doplnit váš seminář. 

5) Všechna individuální setkání se mohou uskutečnit jako osobní, tedy offline a nebo on-line (na platformě Zoom, Meet apod.) Je třeba počítat s tím, že obě varianty mají svá specifika.

6) Veškerá má práce je kontaktní, tedy zahrnující dotek. Dotek je vždy, za všech okolností s vyjádřeným souhlasem. V případě online setkání se dotýkáte sami sebe.

7) Pracujeme s tělem a jeho vnímáním. Proto vřele doporučuji začít programem zdarma 5+2 Setkání v těle, který velmi jednoduchým způsobem učí jak své tělo vnímat a jak mu naslouchat, což nám při další práci ušetří čas a pomůže dostat se víc do hloubky.

Dopřejte si nezávazné setkání

Zaujala vás moje nabídka, ale tak nějak nevíte, jestli je pro vás to pravé? A nebo máte otázky, které by vám pomohly se rozhodnout?

Pojďme se potkat. Na zhruba půl hodiny, nezávazně a zdarma. V kavárně v Liberci, případně v Praze, nebo on-line?