co nabízím …

 

Nabízím cestu k objevení a otevření tvého vlastního potenciálu. Nabízím ti pohled na to, kdo doopravdy jsi.

Nabízím ti pohled do vlastního nitra, pohled tam, kam se máš někdy obavy podívat. Pohled do těla i do duše. Pohled do tvého rodu. Na všechno to, co s sebou denně nosíš a co tě mnohdy drží na místě, nebo dokonce táhne zpátky, místo toho, aby ti to pomáhalo jít vpřed.

Co všechno můžeš dělat, kam všude se můžeš podívat, co všechno můžeš zažít, pokud se zbavíš všech svých „malých bot“, „těžkých kabátů“ a „nepohodlných batohů plných harampádí“?

Co když tě nic nedrží zpátky?
Co pak?
Kam se vydáš?

Každý máme ve svém životě, ve svém systému, ve svém těle celou řadu bloků a programů, které každý den řídí naše kroky. Tyto bloky a programy vznikly v průběhu našeho života, nebo života našich předků. Většinou se jedná o záležitosti nepříjemné a svobodný život omezující a tak máme pocit, že s nimi musíme bojovat, že je musíme přeprat, přechytračit. Nebo taky zbavit se jich, zpracovat je, pořešit. A co kdybychom se třeba tvářili, že nic takového v životě nemáme? …

Dříve, nebo později nám začnou vadit. Dříve, nebo později si uvědomíme, že určité věci, situace, rozhovory, typy lidí, … se v našem životě opakují a začneme se ptát.

Proč?

Moje mise je pomoci lidem najít odpovědi na tuto otázku. Pomoci jim, a nebo i tobě, podívat se do sebe, do tvého těla, do tvé duše, proč právě toto ve svém životě potřebuješ a jak jinak se na to dá ještě podívat.

Velmi často zjistíme, že naše „problémy“ jsou ve skutečnosti naše velké dary. Že náš velký strach nám někdy v minulosti zachránil život. Že pro někoho z našich předků bylo bezpečné být nenápadný, nebýt vidět, nevyčnívat z davu. Že pro ženy našeho rodu byla sexuální uzavřenost jedinou možnou cestou přežití (kdo by chtěl rodit každý rok, že.)….

Okamžik, kdy nám náš strach, naše neviditelnost, nebo uzavřenost začnou vadit je znamení, že už je v životě nepotřebujeme. Nastal čas vykročit vpřed.

Před prvním krokem vpřed, si ale potřebujeme uvědomit, co je za námi. Musím uznat, že toto je součást našeho já, že bez toho strachu by bychom nebyli takovým člověkem, jakým dnes jsme.

Posečkáme na místě a podíváme se na to jaké dary pro nás náš „problém“ skrývá. Jak velkou odvahu schovává náš strach, kolik originality a kreativity vykukuje za naší neviditelnost, nebo radost a potěšení, které nám připluje do života poté, co si dovolíme se otevřít.

To, co nabízím, není jedna technika.
Jedná se o unikátní koktejl namíchaný právě tobě na míru.

A z jakých ingrediencí vybírám?

  • sdílení (povídání, vyprávění příběhů, …)
  • dechová cvičení
  • techniky Access Bars® a Access Facelift
  • masáže (relaxační, lomi lomi, smyslná, harmonizační, transformační)
  • systemická práce (práce s rodem)
  • techniky Birth into Being
  • Core cry (práce s traumatem)
  • práce se sexualitou a intimitou
  • léčení jizev (fyzických, emočních i energetických)
  • Vaginální mapování (téměř vše výše zmíněné ve speciálním balíčku výhradně pro ženy)