Léčivá setkání – Čas pro vás

Čas rezervovaný a na míru připravený právě pro vás.

Červen 2019

5. 6. (10-15h)
19. 6. (10-15h)

nebo individuálně

Jsou chvíle, kdy každý z nás potřebuje čas pro sebe. Někdy nám stačí si na chvíli sednout, dát si kávu, jít si zaběhat, zatančit si, přečíst si oblíbenou knihu … nebo jen tak být.

Někdy ale potřebujeme víc. Třeba potřebujeme někoho, kdo nás vyslechne, pomůže nám uspořádat myšlenky. Nebo o sebe chceme nechat pečovat, nechat se hýčkat vědomým dotekem, masáží. A jindy se toho na nás valí už tolik, že potřebujeme změnit postoj, náhled … opustit nefunkční vzorce, upustit emoce, které nás zavalují … požádat o pomoc a nechat si pomoci

Znáte to?

Nebo se dokonce nacházíte v situaci, kdy cítíte, že zásadní změna ve vašem životě je nevyhnutelná a nechcete v tom být sami? Hledáte společníka, průvodce na takovou cestu?

Podívejte se, co nabízím, věřím, že je z čeho vybírat a pokud vás moje nabídka osloví, pojďme se potkat, rezervujte si Čas pro sebe! (do poznámky napište čas, téma a na setkání počítejte minimálně dvě hodiny v rámci časového rozsahu).

Cena individuálního setkání je 500,-/1 hod konzultace, jednoduchá cvičení, relaxační masáž, nebo 800,-/1 hod. bodywork, terapeutická práce, práce se sexualitou a intimitou + další náklady (pronájem prostor, bude-li třeba).

 

 

Máte-li dotazy, můžete mi napsat, nebo se můžeme nezávazně potkat v kavárně, čajovně … takové setkání trvá do hodiny a jeho cena je jeden nápoj (káva, čaj, …).

Nezávazné setkání před společnou prací vřele doporučuji. Máme při něm čas a prostor probrat vaše téma, zjistit a pocítit mám-li, a co, vám nabídnout. Takové setkání také předchází každé hlubší práci (bodywork, terapeutická práce, práce se sexualitou a intimitou …).

Těším se na setkání s vámi!