Musím vás pozvat

#Tnovinky

Krásný dobrý den,

zdravím vás v čase podušičkovém, v čase rozjímání a ukončování. Rok se nám přehoupl do části ve které uzavíráme, loučíme se s tím, co v našem životě už skončilo, nebo co nefungovalo a vytváříme prostor pro nové.

Co nového v životě chcete?

Někdo je dobré se zastavit, dopřát si prostor a čas pro sebe, abychom přišli na to, co vlastně chceme. A mnohdy je ještě o poznání těžší příjít na to, co v životě nechceme a jak se toho zbavit.

Proto bych vás ráda pozvala na vedenou transformační meditaci

Přepis limbického otisku, která se letos naposledy uskuteční v pátek 8.11. v Liberci a v sobotu 9.11. v Hradci Králové.

Meditaci, po které váš život už nikdy nebude stejný. Vyzkoušíte si jak v životě přepsat nefunkční a stále se opakující vzorce a připsat si do něj svůj momentální ideál. Naučíte se několik technik, které si odnesete domů do svého každodenního života.

Příhlásit se můžete zde!

Ženo, co nového v životě chceš?

Úžasným zdrojem nových myšlenek a nápadů jsou bezesporu setkání. Setkání osobní, ale v dnešní době i stále častěji setkání virtuální.

Krásným a velmi inspirativním setkáním bude na konci listopadu Festival Ženám. Program a všechny inspirující ženy najdete kliknutím na baner a vstupenky si můžete rovnou koupit tady 🙂

Sama se na festival moc těším, budu se ho účastnit v roli podporovatelky, pomáhat s hladkým průběhem a užívat si ho plnými doušky. Moc ráda se tam s vámi potkám.

A do třetice …

Když jsem si položila otázku, co vlastně v životě chci, co mi chybí, odpověděla jsem si slovem každodennost. Každodennost ve smyslu, užívání si každodenního života. Je krásné jezdit po seminářích, tunit se a měnit se. Ale nic z toho nefunguje, pokud do nově naučené paxe nepřidám každodennost. Jistě znáte to nadšení po hustém semináři, které po dvou týdnech už ani nevíte, že jste měly.

Každodenní praxí, která mi jako mámě v životě nejvíc chybí je pozornost a radost sama sobě. A protože mám ráda lidi a jsou to právě oni, kdo jsou mojí největší inspirací, motivací a podporou, rozhodla sem se jít své nové praxi vstříc a o inspiraci, motivaci a podporu si říct. A také jí nabídnout. Vytvořit jakýsi virtuální kruh inspirace, motivace a podpory.

To, kam vás chci teď pozvat je pro mě velmi osobní a niterné. Zvu vás, milé maminky a ženy cítit se každý den alespoň na chvíli jako královna. A zároveň podporovat druhé ženy, aby se cítily také tak. Místo setkání je virtuální ve skupině Mama Královna, ale ráda bych v budoucnu uskutečnila i osobní setkání.

Pojďme se vzájemně podpořit, inspirovat a motivovat k malý i větším, ale hlavně každodenním radostem, které každá z nás dopřejeme sama sobě!

 

Těším se na všechna listopadová setkání. V Liberci, Hradci, Praze, nebo třeba zatím jen virtuálně.

Děkuji Terka